• Index
  •  » moda
  •  » Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

#1 2010-05-11 16:03:38

sebmak

new

Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 1
Punktów :   

Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

W ostatnim czasie kupujemy dużo ciuszków w Internecie. Dzieje się tak oczywiście ze względu na bardziej atrakcyjną cenę, która obowiązuje zazwyczaj w sieci.  Coraz częściej można tam także natrafić na outlety sprzedające ciuszki z nadwyżek produkcyjnych lub końcówek kolekcji w jeszcze ciekawszych cenach. Oferują one produkty takie jak buty, jeansy, bluzy etc. światowych marek. Pojawiają się oczywiście wątpliwości, czy dopuszczamy możliwość , aby ciuch nie pochodził z najświeższej kolekcji? Czy kupując jeansy Lee, spódniczkę Nike lub bluzę Pumy zwracacie uwagę na to z jakiej kolekcji pochodzi? Jesteście w stanie zrezygnować z atutu nowości i wybrać  markowe, damskie lub męskie spodnie pochodzące jednak ze starszej kolekcji?

Offline

 

#2 2010-09-29 21:26:55

Karinaa

new

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

Hej!

Ja bardzo często kupuję w sklepach outletowych..... nie patrzę do katalogu czy jest to nowa kolekcja danej marki...ważne żeby mi się podobała

Zresztą chyba nie wszystkie sklepy oferują stare kolekcje.....ja bardzo lubię kupować w sklepie www.obsessed.pl

Znajduję tam dużo modeli które mi odpowiadają fasonem i kolorystyką...

Offline

 

#3 2013-02-14 17:11:15

Mirka1

new

Zarejestrowany: 2013-02-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

Ja też uwielbiam zakupy w internecie tylko jest jeden i dość duży minus . Nie można przymierzyć .
Ze mną jest tak, jak cena jest dosyć niska to raczej kupuje ciuszek , a jeżeli na ubranie jest potrzebna wieksza gotówka, to się powstrzymuje.
A może nie będzie pasował? albo będe miała problem ze zwrotem ? itd.
Nie wiem jak wy macie?

A przy okazji jak już tu jestem to polecam zajrzeć na serwis Toster.pl I na kategorię Moda damska.
Znajdziecie tutaj dużo ciekawych propozycji.
http://toster.pl/kategoria/moda-meska

W serwisie jest mnóswo zdjęć i filmów, i to najlepsze w sieci.
Do tego macie  30 różnych kategorii.

Offline

 

#4 2015-01-08 13:28:27

jowitkaa27

new style

Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

A jak z butami?kupujecie coś z np. www.renee.pl/buty-sklep-internetowy?czy raczej wolicie osobiście wszystko przymierzyć?

Offline

 

#5 2016-06-14 18:21:46

aleksza03

new

Zarejestrowany: 2016-06-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

ja kupuję już tylko przez internet. ubrania i dodatki są o wiele tańsze, a np. na lamoda codziennie są przeceny nowych kolekcji. właśnie teraz poluję na te letnie sukienki https://lamoda.pl/katalog/tag-letnie-sukienki

Offline

 

#6 2020-06-24 13:35:27

tereskac1

fashion victim

Zarejestrowany: 2020-06-01
Posty: 1256
Punktów :   

Re: Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

Hej ja ostatnio kupiłam sobie taką fajną wizytową bluzeczkę w outlet sklepie.
Bluzka w kolorze niebiesko-białym, ma dekolt z rozcięciem, paski od góry do dołu,
skrócona listwa guzikowa, zapięcie na guzik również jest też na rękawach.
Ma prosty krój, ale ładnie wygląda. Sami zobaczcie.
https://www.limango.pl/shop/cross-jeans … ross-jeans

Offline

 

#7 2021-05-11 19:50:56

emilie

new

Zarejestrowany: 2021-05-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

Widzę, że też bardzo lubicie markowe ubrania... A czy kojarzycie może firmę https://www.vitkac.com/pl/mezczyzni/pro … one-island ? Bo tam właśnie też możecie znaleźć coś oryginalnego i wysokiej jakości. Chociażby możecie spotkać się z taką marką, jak stone island, która zachwyca  ponadczasowym stylem. Ich ubrania są bardzo komfortowe, co też warto zaznaczyć.

Offline

 
  • Index
  •  » moda
  •  » Ciuszki z najnowszej kolekcji, czy markowe outlety?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hautecouture.pun.pl